Informatie

Teamleden

Nettie Feenstra Directeur maandag, woensdag t/m vrijdag
Ineke Driesen Directietaken dinsdag
  Groepsleerkracht groep blauw woensdag t/m vrijdag
  Bouwcoördinator onderbouw  
Gina Kooistra Groepsleerkracht groep rood maandag t/m donderdag
Margriet Wiersum Groepsleerkracht groep oranje maandag t/m woensdag
  Contactpersoon van de school  
Hilde van Hell Groepsleerkracht groep blauw maandag en dinsdag
  Groepsleerkracht groep oranje vrijdag
Dorothé Posthumus Groepsleerkracht groep wit maandag en dinsdag
  Groepsleerkracht groep rood vrijdag
Rika Huizenga Groepsleerkracht groep paars maandag t/m woensdag en vrijdag
Marie de Winter Groepsleerkracht groep wit woensdag t/m vrijdag
Evert IJspeert Groepsleerkracht groep zilver maandag t/m vrijdag
Paul Middel Groepsleerkracht groep zilver maandag
  Groepsleerkracht groep aqua dinsdag
  Groepsleerkracht groep limoen maandag, woensdag
  Groepsleerkracht groep paars donderdag
  Groepsleerkracht groep geel vrijdag
  Bouwcoördinator middenbouw  
Henk Wieling Groepsleerkracht groep limoen maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Lysbeth van Dokkumburg Groepsleerkracht groep groen maandag t/m woensdag en vrijdag
  Bouwcoördinator bovenbouw  
Klaske Nijnuis Groepsleerkracht groep geel maandag t/m donderdag
Stephan Bouwes Groepsleerkracht groep aqua maandag, woensdag t/m vrijdag
Ingrid v/d Kooij Groepsleerkracht groep groen donderdag
  Intern begeleider maandag t/m woensdag, vrijdag (1x per 2 weken)
Anke Struik ICT coördinator woensdag
Magda Romp Logopedist dinsdag
Carolien Pannekoek Leerkrachtondersteuner maandag t/m vrijdag
Karin Smits Onderwijsassistente maandag- en donderdagochtend
Fredy Laturiuw Klassenassistent maandag t/m vrijdag
Annemieke Boven Leerkrachtondersteuner dinsdag-, woensdag- en vrijdagochtend
Annemarie Brink Onderwijsassistente maandag- t/m vrijdagochtend
Joop van Dijk Vakleerkracht gymnastiek maandagmiddag, dinsdagochtend en donderdag
    tot 10.30 u
Willemijn Osendarp Vakleerkracht gymnastiek donderdag na 10.30 u
Wilma Wieringa Maatschappelijk werker spreekuur afspreken
Frans Vos Conciërge maandag t/m vrijdag
Gea Kregel Administratief medewerker maandag en dinsdag
Marjan de Ruiter Leerkracht Geestelijke maandag
  stromingen  
L. Schild Leerkracht Humanistische maandag
  vorming  
Bas van Oosten Ondersteunend personeel donderdag-, en vrijdagochtend

alle medewerkers zijn via school bereikbaar.