Informatie

Teamleden

Nicolle Jaarsma Directeur maandag t/m vrijdag
Ineke Driesen Directietaken maandag en dinsdag 
  Groepsleerkracht groep lichtblauw,            Specialist jonge kind Bouwcoördinator onderbouw woensdag, donderdag en vrijdag
Judith Smith Onderwijsassisitent maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.
Hilde van Hell Groepsleerkracht groep rood  maandag, dinsdag en vrijdag
Anneke Waalkens Groepsleerkracht groep lichtblauw en violet maandag, dinsdag en vrijdag
Gina Kooistra Groepsleerkracht groep violet Contactpersoon van de school maandag t/m donderdag
Ineke van der Vlugt Groepsleerkracht groep donkerrood maandag, dinsdag en woensdag
Marike Karsten Groepsleerkracht groep groen en oranje maandag t/m vrijdag
Annemarie Brink Onderwijsondersteuner maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
Margriet Wiersum Groepsleerkracht groep donkerrood                Contactpersoon van de school maandag t/m donderdag
Sanne van IJperen Schoolmaatschappelijk werker Op afspraak.
Pieter Dijkema Groepsleerkracht groep donkerrood donderdag en vrijdag
Anneke Kroeske Groepsleerkracht groep groep rood en groep zilver woensdag, donderdag en vrijdag.
Evert IJspeert Groepsleerkracht groep geel  Bouwcoördinator bovenbouw maandag t/m vrijdag
Karin Groen Orthopegagoog maandag en dinsdag
Martijn Smit Groepsleerkracht groep roze maandag t/m vrijdag
Amanda v.d. Bilt Groepsleerkracht groep paars dinsdag t/m vrijdag
Marie de Winter Groepsleerkracht groep wit woensdag t/m vrijdag
Margriet Raben Groepsleerkracht groep limoen maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
Rika Huizenga Groepsleerkracht groep groen donderdag, vrijdag
Annuska Krol Groepsleerkracht groep aqua maandag t/m woensdag
Stephan Bouwes Groepsleerkracht aqua           ICT coördinator donderdag en vrijdag
Paul Middel Groepsleerkracht groep paars en limoen maandag, dinsdag
Joske Klaver Intern begeleider maandag t/m donderdag en 1x per 2 weken op vrijdag
Suzan de Boer Logopedist maandag en dinsdag
Carolien Pannekoek Leerkrachtondersteuner maandag t/m vrijdag
Robin Siersema Groepsleekracht groep wit maandag en dinsdag
Karin Smits Onderwijsassistent dinsdag, woensdag en vrijdagochtend
Fredy Laturiuw Klassenassistent groep aqua maandag t/m vrijdag
Annemieke Boven Leerkrachtondersteuner maandag, woensdag en donderdag
Carola Maris Onderwijsassistent woensdag, donderdag
Carla Comduur Onderwijsassistent maandag t/m vrijdag
Joop van Dijk Vakleerkracht gymnastiek dinsdag
Willemijn Osendarp Vakleerkracht gymnastiek maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
Willeke Themme Maatschappelijk werker spreekuur afspreken
Frans Vos Conciërge maandag t/m vrijdag
Gea Kregel Administratief medewerker maandag, dinsdag
Marjan de Ruiter Leerkracht Geestelijke stromingen maandag
Wera Peijters Leerkracht Humanistische vorming maandag
Susan Cazemier Onderwijsassistent maandag
Esther Klei Onderwijsassistent  maandag t/m vrijdag
Bas van Oosten Ondersteunend personeel donderdag en vrijdagochtend
Jolanda Jansen Leerkracht groep oranje maandag, dinsdag en woensdag
Janneke v/d Hengel- Kramer Orthopedagoog maandag en donderdag

Alle medewerkers zijn via school bereikbaar.