Informatie

Teamleden

Nettie Feenstra Directeur maandag, woensdag t/m vrijdag
Ineke Driesen Directietaken maandag en dinsdag 
  Groepsleerkracht groep  woensdag, donderdag en vrijdagochtend
  lichtblauw  
  Bouwcoördinator onderbouw  
Lotte Hiddingh Groepsleerkracht groep  maandag en dinsdag
  lichtblauw  
Hilde van Hell Groepsleerkracht groep blauw maandag t/m woensdag
Anneke Waalkens Groepsleerkracht groep blauw donderdag en vrijdag
Gina Kooistra Groepsleerkracht groep rood maandag t/m donderdag
Ineke van der Vlugt Groepsleerkracht groep rood vrijdagochtend
  Onderwijsassistent woensdag en donderdag
Dorothé Posthumus Groepsleerkracht groep maandag, donderdag en vrijdagochtend
  donkerrood  
Annemarie Brink Groepsleerkracht groep dinsdag, woensdag en vrijdagochtend
  donkerrood en oranje  
Margriet Wiersum Groepsleerkracht groep oranje maandag t/m donderdag
  Contactpersoon van de school  
Evert IJspeert Groepsleerkracht groep paars maandag t/m vrijdag
Martijn Smit Groepsleerkracht groep roze maandag t/m vrijdag
Amanda v.d. Bilt Groepsleerkracht groep wit, maandag t/tm vrijdag
  groen en geel  
Marie de Winter Groepsleerkracht groep wit woensdag t/m vrijdag
  Onderwijsassistent maandag en dinsdag
Henk Wieling Groepsleerkracht groep zilver maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Rika Huizenga Groepsleerkracht groep groen maandag t/m vrijdag
Annuska Krol Groepsleerkracht groep limoen woensdag t/m vrijdag en
    1x per 3 weken op maandag
Klaske Nijnuis Groepsleerkracht groep geel maandag t/m donderdag
Stephan Bouwes Groepsleerkracht groep aqua maandag t/m woensdag en vrijdag
Paul Middel Groepsleerkracht groep limoen maandag en dinsdag
  Groepsleerkracht groep zilver woensdag/vrijdag
  Groepsleerkracht groep aqua donderdag
  Groepsleerkracht groep vrijdag
  paars/roze/zilver  
  Bouwcoördinator middenbouw  
Ingrid v/d Kooij Intern begeleider maandag t/m donderdag en
    1x per 2 weken op vrijdag
Anke Struik ICT coördinator woensdag
Magda Romp Logopedist dinsdag
Carolien Pannekoek Leerkrachtondersteuner maandag t/m vrijdag
Karin Smits Onderwijsassistent maandag-, dinsdag- en donderdagochtend
Fredy Laturiuw Klassenassistent maandag t/m vrijdag
Annemieke Boven Leerkrachtondersteuner maandag-, woensdag- en donderochtend
Carola Maris Onderwijsassistent woensdag-, donderdag- en vrijdagochtend
Carla Comduur Onderwijsassistent maandag t/m vrijdag
Joop van Dijk Vakleerkracht gymnastiek dinsdag
Willemijn Osendarp Vakleerkracht gymnastiek woensdag t/m vrijdag
Wilma Wieringa Maatschappelijk werker spreekuur afspreken
Frans Vos Conciërge maandag t/m vrijdag
Gea Kregel Administratief medewerker maandag en dinsdag
Marjan de Ruiter Leerkracht Geestelijke maandag
  stromingen  
Linda Schild Leerkracht Humanistische maandag
  vorming  
Bas van Oosten Ondersteunend personeel donderdag-, en vrijdagochtend

alle medewerkers zijn via school bereikbaar.